Český jazyk
Pure studio

Pánevní dno, Meditační jóga a Ranní jóga

Naprosté novinky v našem rozvrhu.

Cvičení pro zdravé pánevní dno

Správným cvičením svalů pánevního dna můžeme ovlivňovat pohybovou, urologickou a gynekologickou soustavu i naší psychiku. Pokud máte obtíže např. s bolestivou menstruací, bolestmi kostrče, se stresovou inkontinencí či s početím dítěte, nebo se chcete pouze více věnovat svému tělu a těmto obtížím předcházet, je toto cvičení právě pro Vás.

Přijďte strávit pár klidných chvil a zacvičit si „tak trochu jinak“ pod vedením fyzioterapeutky.

čtvrtek 20:00 - 21:00 od 27.10.2016

přihlášení a více informací: http://www.studio-pure.cz/cs/rozvrh-kurzu-jogy/1010-qwe
Meditační Hatha jóga

Tato hodina vychází ze stylu Hridaya jóga, která se zaměřuje na meditativní aspekt jógy. Každá ásana by měla být sama o sobě meditací. V některých ásanách budeme setrvávat delší dobu, a Vy budete mít možnost naplno pocítit efekt každé z nich. Některé ásany budeme provádět se zavřenýma očima s koncentrací na určitou čakru. Hodinu začneme rozehřívacími cvičeními a následně se ponoříme do samotných ásan.

úterý 20:00 - 21:00 od 1.11.2016

přihlášení a více informací: http://www.studio-pure.cz/cs/rozvrh-kurzu-jogy/1012-flow-hatha-joga

Ranní jóga pro kvalitní den

Na lekci připravíme tělo i mysl na celý den. Některé ásany budou dynamičtější a posilovací a některé budou pomalé, zklidňující a protahovací, vše sestavené tak, aby naše tělo i mysl byly v harmonii. Začneme vždy rozehřívacím cvičením na rozpohybování kloubů a vazů spojeným s dechem, čímž zajistíme přísun nové prány do našeho systému před samotným prováděním ásan. Tato hodina bude kombinací tradiční Himalájské hatha jógy, kterou lektorka studovala v Indii a Hridaya jógy, kteroupraktikovala v Mexiku. Na závěr si uděláme krátké pranayámické cvičení.

čtvrtek 8:30 - 9:30 od 3.11.2016

přihlášení a více informací: http://www.studio-pure.cz/cs/rozvrh-kurzu-jogy/1011-flow-hatha-joga