English language
Pure studio

Semináře jógy

Den s porodní asistentkou Annou Kohutovou

Kurz Kdy Kde Cena Přihláška
Den s porodní asistentkou Annou Kohutovou 23.2.2018
9:30 - 18:30
Oranžový sál SLUNCE - Studio PURE 2500,- Zapsat se

Porod je tím nejdůležitějším životním mezníkem. U porodu se nerodí jen dítě, ale také matky, otec, celá RODINAPorod je jedinečný okamžik. Je jedinečný pro dítě, které přichází na svět a je jedinečný pro matku, která dává dítěti život. To, jakým způsobem porod proběhne, se promítá do pozdějšího vztahu matky a dítěte. Promítá se dokonce i do vztahu ženy k sobě samotné. Porod je přirozená ženská schopnost a přirozeným právem ženy je být o této schopnosti informována

Tato  komplexní  prožitková příprava k porodu a mateřství Vás co nejlépe připraví k porodu, nejedná se o klasický předporodní kurz. Zbavíte se případného strachu, napojíte se pomocí prenatální komunikace na své děťátko a budete se na jeho narození těšit. Získáte důležité sebevědomí, že porod zvládnete. Porod se odehrává v hlavě rodící ženy, proto je nesmírně důležitý mentální trénink a uvolnění , které si ve své mysli  nastavíte. Připravte se na tento nejdůležitější mezník ve Vašem životě.

Během na sebe navazujících přednášek se vědomě připravíte na zrození vašeho dítěte. Má práva u porodu, porodní plán, výběr porodnice, co je zdravý porod, doporučení WHO a péče založená na důkazech, jak podpořit ženu u porodu a jaké má mít u porodu podmínky, nácvik relaxace a klidného dechu, raný kontakt s  dítětem a jeho důležitost, šestinedělí- velmi křehké období v životě matky, kojení – není jen o pití mléka, kojení je pokračování děložního vztahu. 

Součástí bude i Maorská tradice v praxi - péče o ženu pomocí speciální masáže, která napomáhá posvátnému spojení ženy, muže a dítěte.

Součástí kurzovného bude drobné občerstvení a ebook Cesta za radostným porodem v hodnotě 999,-.

Cena pro pár (nastávající matka a otec) 2500,-. Cena pouze pro ženu 2250,-.

V programu počítáme i s 60 minutovou pauzou na oběd.

Přípravou Vás provede, Anna Kohutová, porodní asistentka, propagátorka vědomého porodu a raného kontaktu.

Na přednášky si můžete vzít děti s sebou, pokud potřebujete. Jen je nutné, abyste zajistili, aby nerušili ostatní účastníky. 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=142&v=wbLZ6iKaU7A


Předporodní rituál

Kurz Kdy Kde Cena Přihláška
Předporodní rituál 24.2.2018
9:30 - 13:00
Oranžový sál SLUNCE - Studio PURE 1000,- Zapsat se

Předporodní rituál s Annou Kohoutovou. 

Oslava těhotenství a požehnání k porodu. Během rituálu v sobě naleznete sílu a víru ve schopnost svého těla porodit vědomě, rozpustíte obavy a strachy. Oslavíte svou cestu ženy v MATKU.


Jóga jako návod na spokojený život II.

Kurz Kdy Kde Cena Přihláška
Jóga jako návod na spokojený život II. 17.3.2018
9:00 - 12:00
Oranžový sál SLUNCE - Studio PURE 550,- Zapsat se

Jóga jako návod na spokojený život II. 
- vzhledem k tomu, že jsem na semináři konaném 27. 1. 2018 již tradičně nestihla vše, co bylo v plánu, dovoluji si Vám nabídnout jeho pokračování. Samozřejmě není k účasti povinná účast na tom předcházejícím. Budeme se zde věnovat trochu více ásanové praxi, dechu i mysli při "cvičení". Prostor zde bude ale, jak je na mých seminářích zvykem, z větší části vyhrazen jógové filozofii. Opět poprosím zájemce o přípravu otázek a témat, která vás zajímají - společně na ně pak budeme hledat odpovědi. Dojde samozřejmě na četbu z inspirativních a naučných/poučných zajímavých knih i popíjení cejlonského čaje...

Vaše Olga Jandová


"Jóga jako návod na spokojený život"

Kurz Kdy Kde Cena Přihláška
"Jóga jako návod na spokojený život" 21.4.2018
9:00 - 13:00
Modrý sál NEBE - Studio PURE 650,- Zapsat se

Olga říká

"Často se lidé ptají, co je vlastně jóga? Pro mě je asi nejjednodušší odpověď 'manuál na spokojený život'. Najdete v ní totiž úžasné rady pro jakoukoliv situaci, do které se můžete dostat. Ale pozor, jen praxe tyto odpovědi poodkrývá, pouhé čtení v knihách nám je nedá... Pojďme se spolu zamyslet, začíst a zacvičit - ukázat si v praxi, co všichni známe a víme, jen si většinou neuvědomujeme. Na programu bude nejen jógová filosofie, ale také technika pozic a ukázka, jak si 'zacvičit', pokud se z jakéhokoliv důvodu nemohu zúčastnit vedené lekce. Vysvětlíme si, jak lze využít zkušenosti a schopnosti získané na podložce v životě mimo ni a mnoho jiného zajímavého." 
Otevřeme témata jako je pokora, nenávist, spokojenost, agrese, štěstí, strach...

Vhodné pro všechny, které toto zajímá, včetně jógových začátečníků.