English language
Pure studio

M: Terapeutická jóga

Klidná lekce s důrazem na správnost provedení pohybu a pozic. Na lekcích projdeme spinální cviky pro pružnost páteře, rozpohybujeme klouby, zapojíme i dechová cvičení a techniky, které podpoří svěžest a soustředění v průběhu dne. Při praxi ásan si zvědomíme opory a následný pohyb sladíme s dechem. V pozicích se budeme snažit setrvávat dle individuálních možností. Lekce budou přizpůsobeny potřebám praktikujících, vítaní jsou proto i nejogíni. 

Tento kurz je určen pro klienty s PERMANENTKOU i s Kartou MULTISPORT. Klienti s kartou multisport se po přihlášení mohou stát pravidelmými návštěvníky kurzu. O tom zda se staly pravidelnými návštěvníky kurzu budou vyrozumněni před začátkem kurzu

 

 

Styl

Nejste si jisti, zda vás zrovna ten či onen styl jógy bude bavit, zvládnete ho, máte na něj dnes náladu? Nejsou u jednotlivých stylů lekce po čase nudné a navzájem si podobné? Někde možná ano, u nás rozhodně ne. V rámci kurzu "volná jóga pro všechny" proplujeme na vlně dechu různými styly v různé rychlosti a hlavně každý se v něm najde - jednotlivé pozice přizpůsobíme možnostem každému zvlášť. Nic není povinné, hlavně že nás to baví! :-)

Shrnutí

Styl Volná jóga pro všechny
Čas úterý 7:15 - 8:15
První lekce 19.11.2019
Počet lekcí 5
Lektor Zina
Kde Sál ZEMĚ - Studio PURE
Štěpánská 45, Praha 1
Cena kurzu 925,- Kč
Zapsat se